Ar galima užsidirbti pelno iš prekybos prezervatyvais?

sex prekės

Prezervatyvai yra tokie veiksmingi tiek LPI prevencijai, tiek gimstamumo kontrolei, kad dauguma vyriausybių, nuo vietinio iki nacionalinio lygmens, prezervatyvus skiria bet kurios programos, skirtos užkirsti kelią LPI ar nepageidaujamam nėštumui, centre.

Nesvarbu, ar tai fizinis asmuo, ne pelno siekianti įmonė, ar įmonė, bandanti užsidirbti pinigų, didžiausia prezervatyvų pirkimo didmenine prekyba nauda yra kaina. Pakankamai dideli kiekiai gali sutaupyti net 70 %, palyginti su tuo, ką kainuotų perkant be recepto dešimties vienetų. Tiems, kurie nori parduoti prezervatyvų po dešimt, tai gali sudaryti net 70 % maržą.

Kaip gauti pelno iš tokio verslo?

Yra du puikius būdus, kaip gauti pelno iš prezervatyvų: pridėti prezervatyvų į jau turimą verslą arba prezervatyvų pardavimą internetu.

Jei mes jums parduosime prezervatyvus didmenine prekyba, o jūs juos parduosite internetu, pinigų tikrai neprarasime. Jūs rasite kitokių klientų nei mes ir iš tikrųjų plėsite savo verslą, nes tiekiame jums prezervatyvus. Tiesą sakant, panašu, kad esate nepriklausomas rangovas, parduodantis prezervatyvus. Mes uždirbame pinigus ir jūs užsidirbate. Visi laimingi.

Jei prezervatyvus parduodate kaip „priedą“ prie verslo, tai yra puikus papildomų pajamų šaltinis. Ar parduodate savo pagrindinį produktą seksualiai aktyviems žmonėms? Daugelis įmonių, kurios rūpinasi aktyviais, sveikais žmonėmis, gali puikiai tikti prezervatyvų pardavimui kaip dar vienam pajamų šaltiniui.

Vienas iš jų – tokios populiarios profilaktikos ir kontracepcijos priemonės kaip prezervatyvų pardavimas. Parduodant prezervatyvus yra galimybė užsidirbti papildomų pinigų, tačiau tai nėra lengvas užsiėmimas ir reikalauja tam tikros strategijos ir planavimo. Štai keletas patarimų, kaip galite pradėti uždirbti pinigus parduodant prezervatyvus.

Verslo modifikacija

„Originalus kūrybinis projektas“ pamažu gali virsti sekso prekių parduotuve: Iš prezervatyvų neuždirbsi daug, o sekso prekių parduotuvių marža didesnė. Iš pradžių galima laikytis pradinės koncepcijos, asortimentą plečiant tik erotinėmis skulptūrėlėmis iš muilo ir šokolado, vėliau pereiti ir prie kitų prekių.

Pirmiausia, reikėtų nuspręsti, kokiems žmonėms norite parduoti prezervatyvus

Tai gali būti jauni žmonės, studentai, arba vyresni žmonės, turintys reguliarų seksualinį gyvenimą. Pasirinkę savo rinką, galite pradėti planuoti savo pardavimo strategijas.

Rekomenduojama ieškoti patikimo ir kokybiško prezervatyvų tiekėjo, kuris galėtų pasiūlyti jums geras kainas ir patikimą produktą.

Kainos ir kokybės garantija

Nustatykite savo kainas taip, kad jos būtų patrauklios žmonėms, bet tuo pačiu jūsų uždirbti pinigai būtų pelningi. Rekomenduojama atsižvelgti į savo tiekėjo kainas ir rinkos kainas, kad galėtumėte nustatyti savo kainas.

Ieškokite vietų, kur galėtumėte parduoti prezervatyvus. Tai gali būti mokyklos ar universitetai, klubai arba prekybos centrai. Rekomenduojama pasitarti su vietos valdžia ir ieškoti leidimo parduoti prezervatyvus viešose vietose.

Reklamuokite savo prezervatyvus. Reklamuokite savo prezervatyvus, kad žmonės žinotų apie jūsų produktą. Rekomenduojama naudoti socialiniais tinkalais.

Šaltinis: prezervatyvai.net

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!