Kaip atidaryti plaukų šalinimo lazeriu saloną?

plaukų šalinimas lazeriu Kaune

Net ir krizės metu moterys išlieka moterimis ir nenustoja rūpintis savo išvaizda, o uždirbtus pinigus leisti savo priežiūrai. Plaukų šalinimo lazeriu Kaune salono atidarymas yra viena iš idėjų, galinčių atnešti stabilų pelną tinkamai organizuojant ir tiksliai apskaičiavus verslo planą.

Verslo idėjos aktualumas: plaukų šalinimo lazeriu salono atidarymas

Remiantis potencialių klientų apklausomis, taip pat šalyje veikiančių studijų lankomumo analize, plaukų šalinimo salono atidarymas yra pelningas verslas. Ši paslauga yra viena iš nuolat pageidaujamų tarp moterų. Įrašai iš meistrų sezono metu, kaip taisyklė, formuojami prieš mėnesį.

Pagrindiniai paslaugos vartotojai yra viduriniosios klasės atstovai iki 45 metų – apie 75% klientų. Dar 25% – vyrai iki 40 metų ir abiejų lyčių paaugliai.

Iš pradžių procedūra kartojama maždaug kartą per mėnesį, palaipsniui didinant intervalus iki šešių mėnesių. Taigi vidutiniškai klientas pakartotinai kreipsis dėl paslaugos kartą per 2-3 mėnesius. Remiantis šiais duomenimis, plaukų šalinimo salono atidarymas yra pelningas sprendimas didelėms gyvenvietėms ir dideliems miestams, kur yra daug potencialių vartotojų.

Paruoštas verslas, franšizė arba plaukų šalinimo lazeriu salono atidarymas nuo nulio

Nusprendus atidaryti plaukų šalinimo lazeriu saloną ir kurti grožio paslaugų verslą, būsimam savininkui atsiveria trys galimybės:

 • įsigyti paruoštą saloną su savo klientų baze ir galimybe samdyti gerbiamus darbuotojus;
 • įsigyti vieno iš populiarių, ilgą laiką rinkoje veikiančių salonų tinklų franšizę;
 • pradėkite nuo nulio ir kurkite savo verslą patys.

Kiekvienas iš metodų turi savo privalumų ir trūkumų.

Paruošto verslo pirkimas

Kartais savininkai parduoda savo salonus kartu su įranga ir klientų baze. Todėl plaukų šalinimo saloną galite atidaryti nusipirkę jau veikiančią įmonę. Viena vertus, tai yra pelningas pirkinys – nereikia skirti papildomo laiko baldų, įrangos ir kitos įrangos parinkimui ir pirkimui, klientų bazės formavimui ir kitiems organizaciniams reikalams.

Kita vertus, pelningo verslo pardavimo priežastys turi būti ir rekomenduojama pasidomėti. Jei salonas parduodamas, nes savininkas rado kažką patrauklesnio sau, vadinasi, viskas tvarkoje. Jei pardavimo priežastis yra problemų versle atsiradimas ir pelningumo sumažėjimas, verta pagalvoti apie tokio pirkimo tinkamumą.

Franšizė

Prieš atidarydami plaukų šalinimo lazeriu saloną pagal franšizę, turėtumėte kuo daugiau sužinoti apie tinklą, kuriame pateikiamas paruoštas verslo modelis. Paprastai tokio bendradarbiavimo privalumai yra standartinių darbo algoritmų suteikimas, konsultacinė pagalba ir populiaraus pavadinimo buvimas. Tarp minusų yra didelė franšizės kaina ir griežti įmonės standartai, kurių reikės laikytis pagal sąlygas.

Nuosavas verslas

Sprendimas atidaryti plaukų šalinimo saloną nuo nulio reikalauja daugiau išteklių ir laiko, ilgo reklamavimo ir gilaus naujos verslo pramonės tyrimo. Atsipirkti investicijų ir gauti pelno iš karto nepavyks. Tačiau tai vienintelis būdas sukurti savo individualų įvaizdį ir vardą, kuris ir toliau veiks savininkui.

Ko reikia norint atidaryti plaukų šalinimo lazeriu saloną

Prieš atidarydami plaukų šalinimo verslą, turite nuspręsti, kaip tiksliai bus atliktas darbas – pagal franšizę, ant paruoštos medžiagos ir komercinės bazės, ar visiškai nuo nulio.

Pirmuoju atveju visas reikalingas instrukcijas tinklas pateikia, visų pirma, skelbia reikalavimų patalpoms, įrangai, darbuotojų pasirengimo lygiui ir kitas smulkmenas sąrašą. Antrajame tereikia užsiregistruoti, gauti leidimus veiklai ir įdarbinti.

Norėdami atidaryti plaukų šalinimo lazeriu saloną nuo nulio, turėsite atlikti visus pasiruošimo veiksmus.

 • Verslo veiklos registravimas ir dokumentų tvarkymas.
 • Tinkamų patalpų paieška.
 • Įrangos, baldų ir eksploatacinių medžiagų pirkimas.
 • Personalo atranka, bendradarbiavimo formato aptarimas.
 • Darbo standartų nustatymas ir darbuotojų mokymas.
 • Puslapių kūrimas socialiniuose tinkluose, nuosava svetainė.
 • Reklamos kampanijos vykdymas.
 • Atidarymas.

Ieškokite biuro patalpų

Tinkamas patalpų pasirinkimas yra vienas iš pagrindinių būsimo salono sėkmės veiksnių. Reikalavimai keliami patalpų vietai, plotui, gerinimui, sanitarinei būklei ir saugai.

Kiek kainuoja atidaryti plaukų šalinimo lazeriu saloną nekilnojamojo turto sąnaudų atžvilgiu, visų pirma priklauso nuo regiono, patalpos parametrų, jo vietos ir įsigijimo būdo (pirkimo ar nuomos).

Patalpas rekomenduojama rinktis perpildytose vietose – apgyvendintose daugiaaukščiuose rajonuose, prekybos centruose, miesto centre, verslo rajonuose. Kuo didesnis žmonių srautas, tuo didesnė sėkmės tikimybė. Sutaupyti čia ne vieta – pigesnės patalpos atokiau nuo judrių gatvių dažnai yra pabaigos pradžia su paslaugų sektoriumi susijusiam verslui.

 1. biuro tipo komercinės patalpos su atskiru įėjimu;
 2. patalpos sporto centrų pastatuose;
 3. biurai veikiančiose grožio studijose.
 4. Pagrindiniai patalpų būklės ir funkcionalumo reikalavimai.
 5. Vandens tiekimo prieinamumas. Kriauklė su šaltu ir karštu vandeniu yra būtina sanitarijos sąlyga.
 6. Apšvietimas. Plaukų šalinimo paslaugos yra didelio tikslumo darbas, todėl biure turi būti pakankamai natūralios šviesos, taip pat dirbtinio apšvietimo taškų.
 7. Vėdinimas. Priverstinės ištraukiamosios vėdinimo sistema, vėdinimo galimybės ir oro kondicionavimas neleis įrangai perkaisti ir prailgins jos tarnavimo laiką.
 8. Šildymas. Tai garantija ne tik klientų patogumui, bet ir įrangos veikimui. Per didelis vandens aušinimas lazeriniame aparate neišvengiamai sukels jo gedimą.
 9. Nėra atspindinčių paviršių. Procedūros metu lazerio blykstė neturi atsispindėti nuo sienų, lubų ir darbo paviršių. Veidrodinės lubos, blizgios plytelės, chromuoti stalai yra nepriimtini. Veidrodis klientams procedūros metu turi būti uždengtas užuolaida arba ekranu.
 10. Priešgaisrinė sauga. Laisvų praėjimų buvimas, gesintuvas, kai kuriose patalpose ir avarinis išėjimas.

Salono lazerinė įranga

Lazerinės įrangos pasirinkimas yra viena iš svarbiausių užduočių. Taupymas renkantis gali būti visai neekonomiškas – pigus ir nekokybiškas įrenginys greitai suges ir atsiras naujų išlaidų. Prieš atidarydami plaukų šalinimo lazeriu verslą, turite išstudijuoti gamintojų katalogus, palyginti kainas ir charakteristikas, išsiaiškinti galimybes ir pristatymo terminus, pasikonsultuoti su įmonės atstovais.

Plaukų šalinimo lazeriai būna kelių tipų.

 1. Rubinas. Vienas iš senų ir todėl ne per brangių modelių. Veiksmingai susidoroja su tamsia augmenija šviesiaodiams klientams. Esant įdegiui arba natūraliai tamsiai odai, tai gali sukelti paburkimą.
 2. Aleksandritas. Šie modeliai yra pažangesni – nekenkia tamsiai odai, tačiau nesusitvarko su pilkais plaukais. Tokiai įrangai reikia papildomo aušinimo.
 3. Diodas. Veiksmingesnis lazerių tipas, pašalinantis bet kokius plaukelius, išskyrus sniego baltumo. Papildomi privalumai yra ne tik lemputės, bet ir ją maitinančių kapiliarų susitraukimas, taip pat perkaitimo nebuvimas.
 4. Neodimis. Vienas iš efektyviausių prietaisų, kuriam plaukų ir odos spalva nesvarbu. Be to, spinduliai sustabdo kraujagysles, ne tik užkertant kelią naujų plaukelių atsiradimui, bet ir pašalinant tinklelio efektą.
 5. ELOS. Elektrolazeriniai prietaisai, turintys gilų poveikį ir ilgalaikį poveikį. Pagrindinis trūkumas – ilgalaikis odos plotų gydymas ir didelė skausmo tikimybė.

Be paties įrenginio, norint pilnai įrengti paprasčiausią biurą, dar reikės žoliapjovės, įtampos stabilizatoriaus ar nepertraukiamo maitinimo šaltinio, įrangos stovo, sofos ir stovo priedams. Taip pat reikia standartinio biuro komplekto, kuriame yra stalas, kėdė, spinta arba kabykla, nešiojamas kompiuteris, telefonas.

Visavertiškam salonui papildomai reikės registratūros, kėdžių ar sofos lankytojams, kavos staliuko, kavos aparato, šaldytuvo, interjero dekoro.

Šaltinis: elektroepiliacija.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Verslas
Taip Pat Skaitykite