Prie Federacijos prisijungė Aukštaitijos kelininkai

AB „Kelių priežiūra“ Širvintų padalinyje įsteigta Aukštaitijos kelių priežiūros profesinė sąjunga.

Aukštaitijos kelių priežiūros profesinės sąjungos pirmininku išrinktas Algirdas Stakauskas, o profesinės sąjungos tarybos nariais išrinkti Antanas Krikštaponis, Algimantas Adomavičius ir Algis Kiškiūnas.

Aukštaitijos kelių priežiūros profesinė sąjunga įstojo į Regioninių profsąjungų federaciją ir tapo pilnateise šios federacijos nare.

Regioninių profsąjungų federacijos pirmininkas Audrius Gelžinis sako, kad kelininkų darbo sąlygos turėtų būti gerinamos, o atlyginimai peržiūrimi atsižvelgiant į sparčiai augančią infliaciją.

Valstybei priklausančios AB „Kelių priežiūra“ metinė apyvarta siekia 97,8 mln. eurų o grynasis pelnas pernai viršijo net 4,75 mln. eurų. Sodros duomenimis, atlyginimų mediana įmonėje spalio mėnesį su mokesčiais siekė 1339 eurų. Bendrovėje dirbančių vyrų atlyginimas yra net 16 proc. mažesnis už „Kelių priežiūroje“ dirbančių moterų atlyginimus.

„Tikimės darnaus, konstruktyvaus ir dalykiško socialinio dialogo „Kelių priežiūros“ bendrovėje bei abipusiai pagarbaus bendradarbiavimo tarp profesinės sąjungos ir bendrovės administracijos“,- sako A. Gelžinis.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite